.

Co mówi klient

Zawsze ceniłam produkty Firmy CoseNature . Bardzo się cieszę że teraz mogłam je zakupić dla mojej córki. Są naprawdę b. dobre. polecam innym. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kosmetyki wysokiej jakości, bardzo skuteczne na problemy skórne.

Polecam.

Jestem bardzo zadowolony z jakości i efektów działania zakupionego u Państwa dezodorantu do stóp. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Lista produktów według marki Aubrey

       Po co używać czegoś syntetycznego, gdy coś naturalnego działa o wiele lepiej?

Kiedy Aubrey Hampton po raz pierwszy zmieszał mielonego imbiru, liść mięty pieprzowej i eukaliptusa z bazą oleju kokosowego w 1967 roku, nigdy nie przypuszczał, że porcja płynu do kąpieli, który stworzył, by pomóc w walce z surowymi nowojorskimi zimami, na zawsze zmieni przemysł opieki osobistej. Czterdzieści lat i ponad 200 produktów później, Aubrey ® , firma, którą założył, pozostaje liderem w dziedzinie naturalnych włosów, skóry i pielęgnacji ciała, z produktami sprzedawanymi w ponad 4500 detalistach na całym świecie.

Po co używać czegoś syntetycznego, gdy coś naturalnego działa o wiele lepiej? Taka jest praktyczna filozofia każdego produktu Aubrey ® . Ta prosta idea od samego początku była kamieniem węgielnym naszej pionierskiej firmy. Przeczytaj nasze etykiety. Znajdziesz tylko najlepsze zioła i ekstrakty roślinne w ich najbardziej naturalnej postaci.

W 1994 roku nasza firma stała się pierwszym producentem środków higieny osobistej, który uzyskał certyfikat organicznego procesora w Quality Assurance International w San Diego w Kalifornii. Oznacza to, że nasza fabryka - gdzie tworzymy nasze produkty - jest regularnie kontrolowana i certyfikowana jako zakład produkcyjny, w którym przetwarzane są składniki organiczne zgodnie ze standardami określonymi przez Narodowy Program Organiczny Departamentu Rolnictwa USA.

dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
Ostatnie sztuki w magazynie
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny