.

Co mówi klient

Zawsze ceniłam produkty Firmy CoseNature . Bardzo się cieszę że teraz mogłam je zakupić dla mojej córki. Są naprawdę b. dobre. polecam innym. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kosmetyki wysokiej jakości, bardzo skuteczne na problemy skórne.

Polecam.

Jestem bardzo zadowolony z jakości i efektów działania zakupionego u Państwa dezodorantu do stóp. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Lista produktów według marki Bjobj

Bjobi - skuteczności, równowaga i bezpieczeństwo  

Seria kosmetyków Bjobj, przeznaczona dla ludzi, składa się z komponentów pochodzenia roślinnego i organicznego, jest certyfikowana zgodnie z normami ekologicznymi ICEA. Kosmetyki organiczne mają za zadanie chronić skórę przez całą dobę i przywracać jej ekosystem, którego równowaga może być zakłócona z powodu wewnętrznych lub zewnętrznych wpływów. Składniki aktywne to fundusze znane ze swojej skuteczności od czasów starożytnych.

W szczególności woda morska zawierająca chlorki, minerały i elementy oligo dynamiczne sprzyja remineralizacji i tonowi skóry. Oliwa z oliwek jest pełne składników odżywczych najbardziej kompatybilne ze skórą, zawartych w nim oleinowy, linolowy i palmitynowy kwasów tłuszczowych czynią go jednym z najbardziej odżywczych i nawilżających substancji w przyrodzie, takie same korzystny wpływ na skórę, włosy i paznokcie. Oczyszczanie i właściwości nasycania białą glinkę, absorbujący tłuszcz i wodę, dając jony minerałów zostały wykorzystane do tworzenia pasty do zębów, szampon do włosów przetłuszczających się i głęboko oczyszczający krem pod prysznic.

Kolekcja kremów do mycia i nawilżania pod prysznic składa się w 30% z organicznych olejów roślinnych, które są pakowane w fiolki wykonane w całości z przetworzonego plastiku. Specjalistyczna seria zawiera płynną i gęstą kompozycję olejków, aby zapobiec rozstępom i utrzymać elastyczność skóry, pomimo wahań wagi. Ponadto włoscy perfumiarze stworzyli dla Bjobj aromatyczną kolekcję kosmetyków i bio-perfum z relaksującym wpływem świeżych i egzotycznych smaków, ylang-ylang i lilii.

Włoskie laboratorium Sanecovit opracowuje naturalne produkty higieniczne dla ludzi i zwierząt domowych bez użycia składników zwierzęcych lub testów na zwierzętach.

dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny