.

Co mówi klient

Zawsze ceniłam produkty Firmy CoseNature . Bardzo się cieszę że teraz mogłam je zakupić dla mojej córki. Są naprawdę b. dobre. polecam innym. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kosmetyki wysokiej jakości, bardzo skuteczne na problemy skórne.

Polecam.

Jestem bardzo zadowolony z jakości i efektów działania zakupionego u Państwa dezodorantu do stóp. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Lista produktów według marki Absolute Organic

Absolute Organic- Innowacje dostosowane do Twoich potrzeb!

Absolut Organic marka znana na całym świecie jak B4U.

B4U to historia 4 pokoleń związanych ze światem kosmetyków. Joseph Hailperin założył perfumerię w 1940 roku w Tel Awiwie w Izraelu, a później założył firmę z dwoma partnerami, którzy produkowali kosmetyki i sprowadzali do Izraela ważne marki, takie jak Dior, Lancaster i Sally Hansen.

B4U oferuje szeroką gamę kosmetycznych produktów OWN BRAND i PRIVATE LABEL, od nowatorskich zabiegów anti-aging, pięknych produktów ekologicznych certyfikowanych Ecocert / Cosmos, luksusowych produktów z Morza Martwego, produktów do higieny ciała i wielu innych.

B4U jest dumne z wprowadzania najnowocześniejszych technologii i najnowszych trendów do swoich produktów kosmetycznych.

Posiadając zakłady produkcyjne w Izraelu i Słowenii, B4U obsługuje firmy z całego świata, oferując konkurencyjne ceny.

B4U jest ekspertem w zakresie międzynarodowych regulacji kosmetyków. Każdy produkt jest zgodny z jakimkolwiek międzynarodowym systemem prawnym, a jego urządzenia spełniają wszystkie obowiązujące normy (np. GMP, ISO 9001: 2008, ISO 22716: 2007 i ISO 14001: 2004). Zespół regulacyjny B4U pomaga klientom na co dzień.

B4U regularnie bierze udział w co najmniej 3 międzynarodowych wystawach każdego roku: Cosmoprof Hong Kong, Cosmoprof Bologna i Vivaness (kosmetyczna część Biofach, w Norymberdze, Niemcy).

dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
Ostatnie sztuki w magazynie