.

Co mówi klient

Zawsze ceniłam produkty Firmy CoseNature . Bardzo się cieszę że teraz mogłam je zakupić dla mojej córki. Są naprawdę b. dobre. polecam innym. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kosmetyki wysokiej jakości, bardzo skuteczne na problemy skórne.

Polecam.

Jestem bardzo zadowolony z jakości i efektów działania zakupionego u Państwa dezodorantu do stóp. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Lista produktów według marki Organix Cosmetix

Organix Cosmetix - doskonały wybór miłośników naturalnych kosmetyków

Marka "Organix Cosmetix" oferuje 3 innowacyjne koncepcje organicznych produktów do pielęgnacji skóry i ciała. Produkty są certyfikowane przez Ecocert i Cosmos.

Organix Cosmetix Anti-Aging - oparty na certyfikowanych organicznych komórkach roślinnych z wieloma działaniami przeciwstarzeniowymi: ujędrniający, odmładzający, nawilżający, zapobiegający powstawaniu zmarszczek i zmniejszający zmarszczki.

Organix Cosmetix Hemp Valley - oparty na oleju z nasion konopi, super pożywienie z wysokiej jakości składników odżywczych, takich jak Omega 3, 6 i GLA, które przypominają naturalne lipidy skóry i sprawiają, że jest to doskonały wybór do pielęgnacji skóry.

Olejek z róży biodrowej Organix Cosmetix - oparty na dużym nadchodzącym trendzie rzadkiego i wyjątkowego oleju z dzikiej róży. Rosehip działa na skórę redukując zmarszczki, zwalczając fotostarzenie dzięki potężnym przeciwutleniaczom i poprawiając ogólny wygląd skóry.  

56,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
dostępny
dostępny
56,99 zł


dostępny
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny
dostępny